Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1995
- Woonoppervlakte
- 117 m²
Schaarbeekstraat 75 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 117 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €584.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Schaarbeekstraat 75
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
4.4 kmSnelweg oprit
1 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
2.3 kmRestaurant
0.4 kmCafé
1.6 kmBibliotheek
3.1 kmBioscoop
5.9 kmDe prijsindicatie voor Schaarbeekstraat 75 ligt rond €225.000 tot €275.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuw-Sloten-Zuidwest is €584.000. Dat komt neer op circa €4.991 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSchaarbeekstraat 75 is een appartement van 117 m² in de wijk Nieuw-Sloten-Zuidwest. De buurt telt 839 woningen. Daarvan is 95% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.267 inwoners per km².
Schaarbeekstraat 75 is een appartement in Nieuw-Sloten-Zuidwest, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Schaarbeekstraat 75 heeft 117 m² woonoppervlakte. In Nieuw-Sloten-Zuidwest ligt de gemiddelde woningwaarde op €584.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Schaarbeekstraat 75 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-11-12. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Nieuw-Sloten-Zuidwest in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.220 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €584.000, 95% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Schaarbeekstraat 75 in Nieuw-Sloten-Zuidwest bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 4.4 km, snelwegoprit op 1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Schaarbeekstraat 75: ziekenhuis op 2.3 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.6 km.