Bovenwoning Berlaarstraat 197 Amsterdam

Berlaarstraat 197, 1066 PL Amsterdam

103 m² Bouwjaar 1992 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Berlaarstraat 197 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1992. De woning heeft een woonoppervlakte van 103 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €524.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1992
Woonoppervlakte
103 m²
Inhoud
314 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€600.000 tot €700.000
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan park, aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Berlaarstraat 197

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Berlaarstraat 197

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
111.65 kWh/m²
Primaire fossiele energie
158.27 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
29.15 kg/m²

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

4.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

5.5 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3055 Inwoners
1285 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1219 Woningvoorraad
€524.000 Gem. woningwaarde Nieuw-Sloten-Noordwest
51% Koopwoningen
8.838 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Berlaarstraat 197

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Berlaarstraat 197

Wat is de geschatte woningwaarde van Berlaarstraat 197?

De prijsindicatie voor Berlaarstraat 197 ligt rond €600.000 tot €700.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuw-Sloten-Noordwest is €524.000. Dat komt neer op circa €5.087 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Berlaarstraat 197 zich tot de wijk Nieuw-Sloten-Noordwest?

Berlaarstraat 197 is een bovenwoning van 103 m² in de wijk Nieuw-Sloten-Noordwest. De buurt telt 1.219 woningen. Daarvan is 51% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.838 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Berlaarstraat 197?

Berlaarstraat 197 is een bovenwoning in Nieuw-Sloten-Noordwest, gebouwd in 1992 (34 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Berlaarstraat 197 vergeleken met de buurt?

Berlaarstraat 197 heeft 103 m² woonoppervlakte en 314 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Nieuw-Sloten-Noordwest ligt de gemiddelde woningwaarde op €524.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Berlaarstraat 197 en wat betekent dat?

Berlaarstraat 197 heeft energielabel A. Geldig tot 2031-11-10. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 29.15 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Berlaarstraat 197?

Berlaarstraat 197 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Nieuw-Sloten-Noordwest?

De wijk Nieuw-Sloten-Noordwest in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.055 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €524.000, 51% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuw-Sloten-Noordwest?

Vanuit Berlaarstraat 197 in Nieuw-Sloten-Noordwest bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 4.1 km, snelwegoprit op 1.6 km.