Benedenwoning Bocholtstraat 114 Amsterdam

Bocholtstraat 114, 1066 ML Amsterdam

56 m² Bouwjaar 1993 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Bocholtstraat 114 is een benedenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 56 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €528.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1993
Woonoppervlakte
56 m²
Inhoud
225 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€350.000 tot €400.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Bocholtstraat 114

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bocholtstraat 114

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
111.44 kWh/m²
Primaire fossiele energie
159.92 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
29.2%
CO₂-emissie
37.5 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Warmtepomp

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

3.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

5 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3170 Inwoners
1445 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1361 Woningvoorraad
€528.000 Gem. woningwaarde Nieuw-Sloten-Noordoost
35% Koopwoningen
7.233 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Bocholtstraat 114

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Bocholtstraat 114

Wat is de geschatte woningwaarde van Bocholtstraat 114?

De prijsindicatie voor Bocholtstraat 114 ligt rond €350.000 tot €400.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuw-Sloten-Noordoost is €528.000. Dat komt neer op circa €9.429 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bocholtstraat 114 zich tot de wijk Nieuw-Sloten-Noordoost?

Bocholtstraat 114 is een benedenwoning van 56 m² in de wijk Nieuw-Sloten-Noordoost. De buurt telt 1.361 woningen. Daarvan is 35% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.233 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bocholtstraat 114?

Bocholtstraat 114 is een benedenwoning in Nieuw-Sloten-Noordoost, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Bocholtstraat 114 vergeleken met de buurt?

Bocholtstraat 114 heeft 56 m² woonoppervlakte en 225 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Nieuw-Sloten-Noordoost ligt de gemiddelde woningwaarde op €528.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bocholtstraat 114 en wat betekent dat?

Bocholtstraat 114 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-07-28. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 37.5 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bocholtstraat 114?

Bocholtstraat 114 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Nieuw-Sloten-Noordoost?

De wijk Nieuw-Sloten-Noordoost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.170 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €528.000, 35% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuw-Sloten-Noordoost?

Vanuit Bocholtstraat 114 in Nieuw-Sloten-Noordoost bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 3.5 km, snelwegoprit op 1.6 km.