Portiekflat Hageland 116 Amsterdam

Hageland 116, 1066 SB Amsterdam

74 m² Bouwjaar 1994 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Hageland 116 is een portiekflat in Amsterdam, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 74 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €422.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1994
Woonoppervlakte
74 m²
Inhoud
218 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€450.000 tot €500.000
Laatst bekende transactie
Periode 2014 tot 2017
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Hageland 116

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hageland 116

Parkeertype
Op afgesloten terrein en op eigen terrein
Op eigen terrein
Ja

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

3.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

5.5 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1165 Inwoners
685 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
637 Woningvoorraad
€422.000 Gem. woningwaarde Belgiëplein e.o.
43% Koopwoningen
14.075 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hageland 116

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Hageland 116

Wat is de geschatte woningwaarde van Hageland 116?

De prijsindicatie voor Hageland 116 ligt rond €450.000 tot €500.000. De gemiddelde woningwaarde in Belgiëplein e.o. is €422.000. Dat komt neer op circa €5.703 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hageland 116 zich tot de wijk Belgiëplein e.o.?

Hageland 116 is een portiekflat van 74 m² in de wijk Belgiëplein e.o.. De buurt telt 637 woningen. Daarvan is 43% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.075 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hageland 116?

Hageland 116 is een portiekflat in Belgiëplein e.o., gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Hageland 116 vergeleken met de buurt?

Hageland 116 heeft 74 m² woonoppervlakte en 218 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Belgiëplein e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €422.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hageland 116 en wat betekent dat?

Hageland 116 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Hageland 116?

Hageland 116 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Belgiëplein e.o.?

De wijk Belgiëplein e.o. in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.165 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €422.000, 43% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Belgiëplein e.o.?

Vanuit Hageland 116 in Belgiëplein e.o. bereik je: supermarkt op 0.2 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 3.9 km, snelwegoprit op 1.1 km.