Benedenwoning (appartement) Leuvenstraat 150 Amsterdam

Leuvenstraat 150, 1066 HD Amsterdam

83 m² Bouwjaar 1993 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Leuvenstraat 150 is een benedenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 83 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €508.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1993
Woonoppervlakte
83 m²
Inhoud
286 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€405.000 tot €455.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Beschutte ligging, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Leuvenstraat 150

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Leuvenstraat 150

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
91.72 kWh/m²
Primaire fossiele energie
170.24 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
31.67 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dubbel glas, muurisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (17.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

5.2 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2185 Inwoners
930 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
871 Woningvoorraad
€508.000 Gem. woningwaarde Nieuw-Sloten-Zuidoost
20% Koopwoningen
9.606 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Leuvenstraat 150

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Leuvenstraat 150

Wat is de geschatte woningwaarde van Leuvenstraat 150?

De prijsindicatie voor Leuvenstraat 150 ligt rond €405.000 tot €455.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuw-Sloten-Zuidoost is €508.000. Dat komt neer op circa €6.120 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Leuvenstraat 150 zich tot de wijk Nieuw-Sloten-Zuidoost?

Leuvenstraat 150 is een benedenwoning (appartement) van 83 m² in de wijk Nieuw-Sloten-Zuidoost. De buurt telt 871 woningen. Daarvan is 20% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.606 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Leuvenstraat 150?

Leuvenstraat 150 is een benedenwoning (appartement) in Nieuw-Sloten-Zuidoost, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Leuvenstraat 150 vergeleken met de buurt?

Leuvenstraat 150 heeft 83 m² woonoppervlakte en 286 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Nieuw-Sloten-Zuidoost ligt de gemiddelde woningwaarde op €508.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Leuvenstraat 150 en wat betekent dat?

Leuvenstraat 150 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-06-24. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.67 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Leuvenstraat 150?

Leuvenstraat 150 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 17 m².

Hoe is de woningmarkt in Nieuw-Sloten-Zuidoost?

De wijk Nieuw-Sloten-Zuidoost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.185 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €508.000, 20% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuw-Sloten-Zuidoost?

Vanuit Leuvenstraat 150 in Nieuw-Sloten-Zuidoost bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 1 km.