Streetview Osdorperweg 41 Amsterdam

Osdorperweg 41, 1066 EJ Amsterdam

133 m² Bouwjaar 1982 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Osdorperweg 41 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1982. De woning heeft een woonoppervlakte van 133 m², een perceel van 119 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €567.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1982
Woonoppervlakte
133 m²
Perceeloppervlakte
119 m²
Inhoud
429 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Osdorperweg 41

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Osdorperweg 41

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

5.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

6.4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

720 Inwoners
350 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
273 Woningvoorraad
€567.000 Gem. woningwaarde Dorp Sloten
75% Koopwoningen
1.345 Inwoners per km²

Locatie van Osdorperweg 41

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Osdorperweg 41

Wat is de geschatte woningwaarde van Osdorperweg 41?

De prijsindicatie voor Osdorperweg 41 ligt rond €400.000 tot €450.000. De gemiddelde woningwaarde in Dorp Sloten is €567.000. Dat komt neer op circa €4.263 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Osdorperweg 41 zich tot de wijk Dorp Sloten?

Osdorperweg 41 is een woonhuis van 133 m² in de wijk Dorp Sloten. De buurt telt 273 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.345 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Osdorperweg 41?

Osdorperweg 41 is een woonhuis in Dorp Sloten, gebouwd in 1982 (44 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Osdorperweg 41 vergeleken met de buurt?

Osdorperweg 41 heeft 133 m² woonoppervlakte en 429 m³ inhoud. Het perceel is 119 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Dorp Sloten ligt de gemiddelde woningwaarde op €567.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Osdorperweg 41 en wat betekent dat?

Osdorperweg 41 heeft energielabel B. Geldig tot 2028-11-24. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Osdorperweg 41?

Osdorperweg 41 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Dorp Sloten?

De wijk Dorp Sloten in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 720 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €567.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dorp Sloten?

Vanuit Osdorperweg 41 in Dorp Sloten bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 5.1 km, snelwegoprit op 1.5 km.