Geschakelde woning Roemer Visscherstraat 46 Amsterdam

Roemer Visscherstraat 46, 1054 EZ Amsterdam

460 m² Bouwjaar 1894 19 kamers 14 slaapkamers Label F

Roemer Visscherstraat 46 is een geschakelde woning in Amsterdam, gebouwd in 1894. De woning heeft een woonoppervlakte van 460 m², een perceel van 310 m² en 19 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.237.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1894
Woonoppervlakte
460 m²
Perceeloppervlakte
310 m²
Inhoud
1923 m³
Kamers
19
Slaapkamers
14
Badkamers
5
Indicatie vraagprijs
€4.875.000 tot €5.125.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Roemer Visscherstraat 46

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Roemer Visscherstraat 46

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
246.89 kWh/m²
Primaire fossiele energie
359.51 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
67.46 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

0.8 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1005 Inwoners
625 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
522 Woningvoorraad
€1.237.000 Gem. woningwaarde Vondelparkbuurt-Oost
48% Koopwoningen
7.998 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Roemer Visscherstraat 46

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Roemer Visscherstraat 46

Wat is de geschatte woningwaarde van Roemer Visscherstraat 46?

De prijsindicatie voor Roemer Visscherstraat 46 ligt rond €4.875.000 tot €5.125.000. De gemiddelde woningwaarde in Vondelparkbuurt-Oost is €1.237.000. Dat komt neer op circa €2.689 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Roemer Visscherstraat 46 zich tot de wijk Vondelparkbuurt-Oost?

Roemer Visscherstraat 46 is een geschakelde woning van 460 m² in de wijk Vondelparkbuurt-Oost. De buurt telt 522 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.998 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Roemer Visscherstraat 46?

Roemer Visscherstraat 46 is een geschakelde woning in Vondelparkbuurt-Oost, gebouwd in 1894 (132 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Roemer Visscherstraat 46 vergeleken met de buurt?

Roemer Visscherstraat 46 heeft 460 m² woonoppervlakte en 1923 m³ inhoud. Het perceel is 310 m². Met 19 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Vondelparkbuurt-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.237.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Roemer Visscherstraat 46 en wat betekent dat?

Roemer Visscherstraat 46 heeft energielabel F. Geldig tot 2035-02-11. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 67.46 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Roemer Visscherstraat 46?

Roemer Visscherstraat 46 heeft 19 kamers waarvan 14 slaapkamers. Er zijn 5 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Vondelparkbuurt-Oost?

De wijk Vondelparkbuurt-Oost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.005 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.237.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.