Grachtenpand, tussenwoning Prinsengracht 677 Amsterdam

Prinsengracht 677, 1017 JT Amsterdam

568 m² Bouwjaar 1906 14 kamers 6 slaapkamers Label UNKNOWN

Prinsengracht 677 is een grachtenpand, tussenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 568 m², een perceel van 193 m² en 14 kamers. Het energielabel is UNKNOWN. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €949.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
568 m²
Perceeloppervlakte
193 m²
Inhoud
2260 m³
Kamers
14
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€3.280.000 tot €3.530.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Ligging
on_busy_road, on_navigable_waterway, Aan water, In centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Prinsengracht 677

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Prinsengracht 677

Energielabel

Energieklasse
UNKNOWN

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

0 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

0.4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

700 Inwoners
445 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
454 Woningvoorraad
€949.000 Gem. woningwaarde Leidsegracht-Zuid
34% Koopwoningen
12.879 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Prinsengracht 677

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Prinsengracht 677

Wat is de geschatte woningwaarde van Prinsengracht 677?

De prijsindicatie voor Prinsengracht 677 ligt rond €3.280.000 tot €3.530.000. De gemiddelde woningwaarde in Leidsegracht-Zuid is €949.000. Dat komt neer op circa €1.671 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prinsengracht 677 zich tot de wijk Leidsegracht-Zuid?

Prinsengracht 677 is een grachtenpand, tussenwoning van 568 m² in de wijk Leidsegracht-Zuid. De buurt telt 454 woningen. Daarvan is 34% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.879 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prinsengracht 677?

Prinsengracht 677 is een grachtenpand, tussenwoning in Leidsegracht-Zuid, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Prinsengracht 677 vergeleken met de buurt?

Prinsengracht 677 heeft 568 m² woonoppervlakte en 2260 m³ inhoud. Het perceel is 193 m². Met 14 kamers is dat gemiddeld 41 m² per kamer. In Leidsegracht-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €949.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Prinsengracht 677 en wat betekent dat?

Prinsengracht 677 heeft energielabel UNKNOWN. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Prinsengracht 677?

Prinsengracht 677 heeft 14 kamers waarvan 6 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Leidsegracht-Zuid?

De wijk Leidsegracht-Zuid in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 700 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €949.000, 34% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Leidsegracht-Zuid?

Vanuit Prinsengracht 677 in Leidsegracht-Zuid bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 3.5 km.