Bovenwoning (appartement) Nassaukade 372 4A Amsterdam

Nassaukade 372 4A, 1054 AC Amsterdam

30 m² Bouwjaar 1891 2 kamers 1 slaapkamers Label D

Nassaukade 372 4A is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1891. De woning heeft een woonoppervlakte van 30 m² en 2 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €761.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1891
Woonoppervlakte
30 m²
Inhoud
84 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€270.000 tot €320.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Nassaukade 372 4A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nassaukade 372 4A

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
112.46 kWh/m²
Primaire fossiele energie
251.76 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
48.35 kg/m²

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

0.7 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2535 Inwoners
1485 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1413 Woningvoorraad
€761.000 Gem. woningwaarde Helmersbuurt-Oost
38% Koopwoningen
24.460 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Nassaukade 372 4A

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Nassaukade 372 4A

Wat is de geschatte woningwaarde van Nassaukade 372 4A?

De prijsindicatie voor Nassaukade 372 4A ligt rond €270.000 tot €320.000. De gemiddelde woningwaarde in Helmersbuurt-Oost is €761.000. Dat komt neer op circa €25.367 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nassaukade 372 4A zich tot de wijk Helmersbuurt-Oost?

Nassaukade 372 4A is een bovenwoning (appartement) van 30 m² in de wijk Helmersbuurt-Oost. De buurt telt 1.413 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 24.460 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nassaukade 372 4A?

Nassaukade 372 4A is een bovenwoning (appartement) in Helmersbuurt-Oost, gebouwd in 1891 (135 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Nassaukade 372 4A vergeleken met de buurt?

Nassaukade 372 4A heeft 30 m² woonoppervlakte en 84 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 15 m² per kamer. In Helmersbuurt-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €761.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nassaukade 372 4A en wat betekent dat?

Nassaukade 372 4A heeft energielabel D. Geldig tot 2034-07-09. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 48.35 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Nassaukade 372 4A?

Nassaukade 372 4A heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Helmersbuurt-Oost?

De wijk Helmersbuurt-Oost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.535 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €761.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Helmersbuurt-Oost?

Vanuit Nassaukade 372 4A in Helmersbuurt-Oost bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 2.8 km.