Bovenwoning (appartement) Korte Leidsedwarsstraat 2 A Amsterdam

Korte Leidsedwarsstraat 2 A, 1017 RC Amsterdam

41 m² Bouwjaar 1981 2 kamers 1 slaapkamers Label B

Korte Leidsedwarsstraat 2 A is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 41 m² en 2 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €567.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1981
Woonoppervlakte
41 m²
Inhoud
137 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€400.000 tot €450.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met leisteen
Ligging
Beschutte ligging en in centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Korte Leidsedwarsstraat 2 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Korte Leidsedwarsstraat 2 A

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.3 km
Horeca

Restaurant

0 km
Horeca

Café

0 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

0.2 km

Buurtinformatie in Amsterdam

285 Inwoners
215 Huishoudens
1.3 Gem. huishoudensgrootte
210 Woningvoorraad
€567.000 Gem. woningwaarde Leidsebuurt-Noordwest
35% Koopwoningen
11.435 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Korte Leidsedwarsstraat 2 A

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Korte Leidsedwarsstraat 2 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Korte Leidsedwarsstraat 2 A?

De prijsindicatie voor Korte Leidsedwarsstraat 2 A ligt rond €400.000 tot €450.000. De gemiddelde woningwaarde in Leidsebuurt-Noordwest is €567.000. Dat komt neer op circa €13.829 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Korte Leidsedwarsstraat 2 A zich tot de wijk Leidsebuurt-Noordwest?

Korte Leidsedwarsstraat 2 A is een bovenwoning (appartement) van 41 m² in de wijk Leidsebuurt-Noordwest. De buurt telt 210 woningen. Daarvan is 35% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.435 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Korte Leidsedwarsstraat 2 A?

Korte Leidsedwarsstraat 2 A is een bovenwoning (appartement) in Leidsebuurt-Noordwest, gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Korte Leidsedwarsstraat 2 A vergeleken met de buurt?

Korte Leidsedwarsstraat 2 A heeft 41 m² woonoppervlakte en 137 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Leidsebuurt-Noordwest ligt de gemiddelde woningwaarde op €567.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Korte Leidsedwarsstraat 2 A en wat betekent dat?

Korte Leidsedwarsstraat 2 A heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Korte Leidsedwarsstraat 2 A?

Korte Leidsedwarsstraat 2 A heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Leidsebuurt-Noordwest?

De wijk Leidsebuurt-Noordwest in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 285 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €567.000, 35% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Leidsebuurt-Noordwest?