Streetview Frederik Hendrikstraat 105 Amsterdam

Frederik Hendrikstraat 105, 1052 HM Amsterdam

38 m² Bouwjaar 1901 Label G

Frederik Hendrikstraat 105 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1901. De woning heeft een woonoppervlakte van 38 m² en een perceel van 390 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €479.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1901
Woonoppervlakte
38 m²
Perceeloppervlakte
390 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Frederik Hendrikstraat 105

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Frederik Hendrikstraat 105

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
336.8 kWh/m²
Primaire fossiele energie
442.6 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
84.16 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3185 Inwoners
2050 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
2069 Woningvoorraad
€479.000 Gem. woningwaarde Frederik Hendrikbuurt-Zuidoost
28% Koopwoningen
28.242 Inwoners per km²

Locatie van Frederik Hendrikstraat 105

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Frederik Hendrikstraat 105

Wat is de geschatte woningwaarde van Frederik Hendrikstraat 105?

De gemiddelde woningwaarde in Frederik Hendrikbuurt-Zuidoost is €479.000. Dat komt neer op circa €12.605 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Frederik Hendrikstraat 105 zich tot de wijk Frederik Hendrikbuurt-Zuidoost?

Frederik Hendrikstraat 105 is een woonhuis van 38 m² in de wijk Frederik Hendrikbuurt-Zuidoost. De buurt telt 2.069 woningen. Daarvan is 28% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 28.242 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Frederik Hendrikstraat 105?

Frederik Hendrikstraat 105 is een woonhuis in Frederik Hendrikbuurt-Zuidoost, gebouwd in 1901 (125 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Frederik Hendrikstraat 105 vergeleken met de buurt?

Frederik Hendrikstraat 105 heeft 38 m² woonoppervlakte. Het perceel is 390 m². In Frederik Hendrikbuurt-Zuidoost ligt de gemiddelde woningwaarde op €479.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Frederik Hendrikstraat 105 en wat betekent dat?

Frederik Hendrikstraat 105 heeft energielabel G. Geldig tot 2031-09-14. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 84.16 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Frederik Hendrikbuurt-Zuidoost?

De wijk Frederik Hendrikbuurt-Zuidoost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.185 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €479.000, 28% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Frederik Hendrikbuurt-Zuidoost?

Vanuit Frederik Hendrikstraat 105 in Frederik Hendrikbuurt-Zuidoost bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 2.3 km.