Vrijstaande woning Da Costakade 365 Amsterdam

Da Costakade 365, 1053 WV Amsterdam

53 m² 2 kamers 1 slaapkamers Label C

Da Costakade 365 is een vrijstaande woning in Amsterdam. De woning heeft een woonoppervlakte van 53 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €604.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Woonoppervlakte
53 m²
Inhoud
1484 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€410.000 tot €460.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Ligging
on_navigable_waterway, by_water, in_center, open_position

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Da Costakade 365

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Da Costakade 365

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
154.09 kWh/m²
Primaire fossiele energie
242.71 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
44.47 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

0.8 km

Buurtinformatie in Amsterdam

4740 Inwoners
2955 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
2719 Woningvoorraad
€604.000 Gem. woningwaarde Da Costabuurt-Noord
31% Koopwoningen
21.812 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Da Costakade 365

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Da Costakade 365

Wat is de geschatte woningwaarde van Da Costakade 365?

De prijsindicatie voor Da Costakade 365 ligt rond €410.000 tot €460.000. De gemiddelde woningwaarde in Da Costabuurt-Noord is €604.000. Dat komt neer op circa €11.396 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Da Costakade 365 zich tot de wijk Da Costabuurt-Noord?

Da Costakade 365 is een vrijstaande woning van 53 m² in de wijk Da Costabuurt-Noord. De buurt telt 2.719 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 21.812 inwoners per km².

Hoe groot is Da Costakade 365 vergeleken met de buurt?

Da Costakade 365 heeft 53 m² woonoppervlakte en 1484 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Da Costabuurt-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €604.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Da Costakade 365 en wat betekent dat?

Da Costakade 365 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-05-21. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 44.47 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Da Costakade 365?

Da Costakade 365 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Da Costabuurt-Noord?

De wijk Da Costabuurt-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.740 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €604.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Da Costabuurt-Noord?

Vanuit Da Costakade 365 in Da Costabuurt-Noord bereik je: supermarkt op 0.2 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 2.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Da Costabuurt-Noord?

Zorg en onderwijs in de buurt van Da Costakade 365: ziekenhuis op 1.8 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.2 km, middelbare school op 1 km.