Vrijstaande woning Stoombootweg 17 Amsterdam

Stoombootweg 17, 1035 TS Amsterdam

73 m² Bouwjaar 1917 2 kamers 1 slaapkamers Label E

Stoombootweg 17 is een vrijstaande woning in Amsterdam, gebouwd in 1917. De woning heeft een woonoppervlakte van 73 m², een perceel van 575 m² en 2 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €708.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1917
Woonoppervlakte
73 m²
Perceeloppervlakte
575 m²
Inhoud
269 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€600.000 tot €700.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, by_water, in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Stoombootweg 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Stoombootweg 17

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
237.93 kWh/m²
Primaire fossiele energie
315.55 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
57.78 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

7.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

4.7 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2475 Inwoners
950 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
903 Woningvoorraad
€708.000 Gem. woningwaarde Kadoelen
71% Koopwoningen
2.125 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Stoombootweg 17

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Stoombootweg 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Stoombootweg 17?

De prijsindicatie voor Stoombootweg 17 ligt rond €600.000 tot €700.000. De gemiddelde woningwaarde in Kadoelen is €708.000. Dat komt neer op circa €9.699 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Stoombootweg 17 zich tot de wijk Kadoelen?

Stoombootweg 17 is een vrijstaande woning van 73 m² in de wijk Kadoelen. De buurt telt 903 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.125 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Stoombootweg 17?

Stoombootweg 17 is een vrijstaande woning in Kadoelen, gebouwd in 1917 (109 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Stoombootweg 17 vergeleken met de buurt?

Stoombootweg 17 heeft 73 m² woonoppervlakte en 269 m³ inhoud. Het perceel is 575 m². Met 2 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Kadoelen ligt de gemiddelde woningwaarde op €708.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Stoombootweg 17 en wat betekent dat?

Stoombootweg 17 heeft energielabel E. Geldig tot 2033-11-30. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 57.78 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Stoombootweg 17?

Stoombootweg 17 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Kadoelen?

De wijk Kadoelen in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.475 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €708.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kadoelen?

Vanuit Stoombootweg 17 in Kadoelen bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 7.5 km, snelwegoprit op 1.4 km.