Eengezinswoning, vrijstaande woning Twiskestraat 16 Amsterdam

Twiskestraat 16, 1035 RM Amsterdam

101 m² Bouwjaar 1920 4 kamers 3 slaapkamers Label D

Twiskestraat 16 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Amsterdam, gebouwd in 1920. De woning heeft een woonoppervlakte van 101 m², een perceel van 246 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €708.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1920
Woonoppervlakte
101 m²
Perceeloppervlakte
246 m²
Inhoud
333 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€700.000 tot €800.000
Laatst bekende transactie
Periode 2013 tot 2016
Daktype
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Twiskestraat 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Twiskestraat 16

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
213.19 kWh/m²
Primaire fossiele energie
289.91 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
53.97 kg/m²

Tuin
Ja (64.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

7.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

4.7 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2475 Inwoners
950 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
903 Woningvoorraad
€708.000 Gem. woningwaarde Kadoelen
71% Koopwoningen
2.125 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Twiskestraat 16

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Twiskestraat 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Twiskestraat 16?

De prijsindicatie voor Twiskestraat 16 ligt rond €700.000 tot €800.000. De gemiddelde woningwaarde in Kadoelen is €708.000. Dat komt neer op circa €7.010 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Twiskestraat 16 zich tot de wijk Kadoelen?

Twiskestraat 16 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 101 m² in de wijk Kadoelen. De buurt telt 903 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.125 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Twiskestraat 16?

Twiskestraat 16 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Kadoelen, gebouwd in 1920 (106 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Twiskestraat 16 vergeleken met de buurt?

Twiskestraat 16 heeft 101 m² woonoppervlakte en 333 m³ inhoud. Het perceel is 246 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Kadoelen ligt de gemiddelde woningwaarde op €708.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Twiskestraat 16 en wat betekent dat?

Twiskestraat 16 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-08-05. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 53.97 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Twiskestraat 16?

Twiskestraat 16 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 64 m².

Hoe is de woningmarkt in Kadoelen?

De wijk Kadoelen in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.475 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €708.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kadoelen?

Vanuit Twiskestraat 16 in Kadoelen bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 7.5 km, snelwegoprit op 1.4 km.