Streetview Kogeldistelstraat 13 Amsterdam

Kogeldistelstraat 13, 1031 JV Amsterdam

141 m² Bouwjaar 2011 8 kamers 5 slaapkamers Label A

Kogeldistelstraat 13 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 2011. De woning heeft een woonoppervlakte van 141 m², een perceel van 112 m² en 8 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €509.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2011
Woonoppervlakte
141 m²
Perceeloppervlakte
112 m²
Inhoud
380 m³
Kamers
8
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Kogeldistelstraat 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kogeldistelstraat 13

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

5.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1375 Inwoners
790 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
649 Woningvoorraad
€509.000 Gem. woningwaarde Buiksloterham-Zuid
27% Koopwoningen
3.799 Inwoners per km²

Locatie van Kogeldistelstraat 13

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Kogeldistelstraat 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Kogeldistelstraat 13?

De gemiddelde woningwaarde in Buiksloterham-Zuid is €509.000. Dat komt neer op circa €3.610 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kogeldistelstraat 13 zich tot de wijk Buiksloterham-Zuid?

Kogeldistelstraat 13 is een woonhuis van 141 m² in de wijk Buiksloterham-Zuid. De buurt telt 649 woningen. Daarvan is 27% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.799 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kogeldistelstraat 13?

Kogeldistelstraat 13 is een woonhuis in Buiksloterham-Zuid, gebouwd in 2011 (15 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Kogeldistelstraat 13 vergeleken met de buurt?

Kogeldistelstraat 13 heeft 141 m² woonoppervlakte en 380 m³ inhoud. Het perceel is 112 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Buiksloterham-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €509.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kogeldistelstraat 13 en wat betekent dat?

Kogeldistelstraat 13 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-10-14. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kogeldistelstraat 13?

Kogeldistelstraat 13 heeft 8 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Buiksloterham-Zuid?

De wijk Buiksloterham-Zuid in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.375 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €509.000, 27% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buiksloterham-Zuid?

Vanuit Kogeldistelstraat 13 in Buiksloterham-Zuid bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 5.5 km, snelwegoprit op 3.7 km.