Herenhuis, tussenwoning Kruldistelstraat 9 Amsterdam

Kruldistelstraat 9, 1031 JS Amsterdam

143 m² Bouwjaar 2023 5 kamers 4 slaapkamers Label A+++

Kruldistelstraat 9 is een herenhuis, tussenwoning in Amsterdam, gebouwd in 2023. De woning heeft een woonoppervlakte van 143 m², een perceel van 110 m² en 5 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €509.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2023
Woonoppervlakte
143 m²
Perceeloppervlakte
110 m²
Inhoud
483 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€1.005.000 tot €1.255.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, aan water en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Kruldistelstraat 9

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kruldistelstraat 9

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
64.52 kWh/m²
Primaire fossiele energie
-9.23 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
114.8%
CO₂-emissie
4.7 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming en gehele vloerverwarming

Parkeertype
Op afgesloten terrein, op eigen terrein en openbaar parkeren
Op eigen terrein
Ja
Garage
Parkeerplaats

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

5.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1375 Inwoners
790 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
649 Woningvoorraad
€509.000 Gem. woningwaarde Buiksloterham-Zuid
27% Koopwoningen
3.799 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kruldistelstraat 9

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Kruldistelstraat 9

Wat is de geschatte woningwaarde van Kruldistelstraat 9?

De prijsindicatie voor Kruldistelstraat 9 ligt rond €1.005.000 tot €1.255.000. De gemiddelde woningwaarde in Buiksloterham-Zuid is €509.000. Dat komt neer op circa €3.559 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kruldistelstraat 9 zich tot de wijk Buiksloterham-Zuid?

Kruldistelstraat 9 is een herenhuis, tussenwoning van 143 m² in de wijk Buiksloterham-Zuid. De buurt telt 649 woningen. Daarvan is 27% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.799 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kruldistelstraat 9?

Kruldistelstraat 9 is een herenhuis, tussenwoning in Buiksloterham-Zuid, gebouwd in 2023 (3 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Kruldistelstraat 9 vergeleken met de buurt?

Kruldistelstraat 9 heeft 143 m² woonoppervlakte en 483 m³ inhoud. Het perceel is 110 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Buiksloterham-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €509.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kruldistelstraat 9 en wat betekent dat?

Kruldistelstraat 9 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2033-02-08. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 4.7 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kruldistelstraat 9?

Kruldistelstraat 9 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Buiksloterham-Zuid?

De wijk Buiksloterham-Zuid in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.375 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €509.000, 27% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buiksloterham-Zuid?