Streetview Durgerdammerdijk 184 Amsterdam

Durgerdammerdijk 184, 1026 CL Amsterdam

117 m² Bouwjaar 1964

Durgerdammerdijk 184 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1964. De woning heeft een woonoppervlakte van 117 m² en een perceel van 300 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €962.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1964
Woonoppervlakte
117 m²
Perceeloppervlakte
300 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Durgerdammerdijk 184

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

2.5 km
Dagelijks

Supermarkt

2.2 km
Gezondheid

Huisarts

2.7 km
Vervoer

Treinstation

6.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.4 km
Gezondheid

Apotheek

4.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.2 km
Horeca

Restaurant

2.2 km
Horeca

Café

4.1 km
Cultuur

Bibliotheek

4.3 km
Cultuur

Bioscoop

6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

525 Inwoners
205 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
186 Woningvoorraad
€962.000 Gem. woningwaarde Durgerdam
88% Koopwoningen
206 Inwoners per km²

Locatie van Durgerdammerdijk 184

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Durgerdammerdijk 184

Wat is de geschatte woningwaarde van Durgerdammerdijk 184?

De gemiddelde woningwaarde in Durgerdam is €962.000. Dat komt neer op circa €8.222 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Durgerdammerdijk 184 zich tot de wijk Durgerdam?

Durgerdammerdijk 184 is een woonhuis van 117 m² in de wijk Durgerdam. De buurt telt 186 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 206 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Durgerdammerdijk 184?

Durgerdammerdijk 184 is een woonhuis in Durgerdam, gebouwd in 1964 (62 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Durgerdammerdijk 184 vergeleken met de buurt?

Durgerdammerdijk 184 heeft 117 m² woonoppervlakte. Het perceel is 300 m². In Durgerdam ligt de gemiddelde woningwaarde op €962.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Durgerdam?

De wijk Durgerdam in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 525 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €962.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Durgerdam?

Vanuit Durgerdammerdijk 184 in Durgerdam bereik je: supermarkt op 2.2 km, basisschool op 2.5 km, huisarts op 2.7 km, treinstation op 6.6 km, snelwegoprit op 2.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Durgerdam?

Zorg en onderwijs in de buurt van Durgerdammerdijk 184: ziekenhuis op 7.2 km, apotheek op 4.2 km, kinderdagverblijf op 2.6 km, middelbare school op 4.4 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Durgerdam?

Recreatie nabij Durgerdam: restaurant (2.2 km), cafe (4.1 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Durgerdammerdijk 184?