Vrijstaande woning Durgerdammerdijk 203 Amsterdam

Durgerdammerdijk 203, 1026 CM Amsterdam

140 m² Bouwjaar 1890 8 kamers 4 slaapkamers Label C

Durgerdammerdijk 203 is een vrijstaande woning in Amsterdam, gebouwd in 1890. De woning heeft een woonoppervlakte van 140 m², een perceel van 440 m² en 8 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €962.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1890
Woonoppervlakte
140 m²
Perceeloppervlakte
440 m²
Inhoud
436 m³
Kamers
8
Slaapkamers
4
Badkamers
3
Indicatie vraagprijs
€1.305.000 tot €1.555.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Ligging
on_quiet_road, by_water, rural, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Durgerdammerdijk 203

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Durgerdammerdijk 203

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
241.34 kWh/m²
Primaire fossiele energie
211.4 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
45.8%
CO₂-emissie
49.57 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

2.5 km
Dagelijks

Supermarkt

2.2 km
Gezondheid

Huisarts

2.7 km
Vervoer

Treinstation

6.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.4 km
Gezondheid

Apotheek

4.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.2 km
Horeca

Restaurant

2.2 km
Horeca

Café

4.1 km
Cultuur

Bibliotheek

4.3 km
Cultuur

Bioscoop

6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

525 Inwoners
205 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
186 Woningvoorraad
€962.000 Gem. woningwaarde Durgerdam
88% Koopwoningen
206 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Durgerdammerdijk 203

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Durgerdammerdijk 203

Wat is de geschatte woningwaarde van Durgerdammerdijk 203?

De prijsindicatie voor Durgerdammerdijk 203 ligt rond €1.305.000 tot €1.555.000. De gemiddelde woningwaarde in Durgerdam is €962.000. Dat komt neer op circa €6.871 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Durgerdammerdijk 203 zich tot de wijk Durgerdam?

Durgerdammerdijk 203 is een vrijstaande woning van 140 m² in de wijk Durgerdam. De buurt telt 186 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 206 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Durgerdammerdijk 203?

Durgerdammerdijk 203 is een vrijstaande woning in Durgerdam, gebouwd in 1890 (136 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Durgerdammerdijk 203 vergeleken met de buurt?

Durgerdammerdijk 203 heeft 140 m² woonoppervlakte en 436 m³ inhoud. Het perceel is 440 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Durgerdam ligt de gemiddelde woningwaarde op €962.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Durgerdammerdijk 203 en wat betekent dat?

Durgerdammerdijk 203 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-01-02. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 49.57 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Durgerdammerdijk 203?

Durgerdammerdijk 203 heeft 8 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er zijn 3 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Durgerdam?

De wijk Durgerdam in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 525 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €962.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Durgerdam?

Vanuit Durgerdammerdijk 203 in Durgerdam bereik je: supermarkt op 2.2 km, basisschool op 2.5 km, huisarts op 2.7 km, treinstation op 6.6 km, snelwegoprit op 2.8 km.