Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1939
- Woonoppervlakte
- 157 m²
- Perceeloppervlakte
- 235 m²
- Inhoud
- 565 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 3
Durgerdammerdijk 169 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1939. De woning heeft een woonoppervlakte van 157 m², een perceel van 235 m² en 4 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €962.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Durgerdammerdijk 169
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.5 kmSupermarkt
2.2 kmHuisarts
2.7 kmTreinstation
6.6 kmSnelweg oprit
2.8 kmKinderdagverblijf
2.6 kmMiddelbare school
4.4 kmApotheek
4.2 kmZiekenhuis
7.2 kmRestaurant
2.2 kmCafé
4.1 kmBibliotheek
4.3 kmBioscoop
6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Durgerdam is €962.000. Dat komt neer op circa €6.127 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDurgerdammerdijk 169 is een woonhuis van 157 m² in de wijk Durgerdam. De buurt telt 186 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 206 inwoners per km².
Durgerdammerdijk 169 is een woonhuis in Durgerdam, gebouwd in 1939 (87 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Durgerdammerdijk 169 heeft 157 m² woonoppervlakte en 565 m³ inhoud. Het perceel is 235 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 39 m² per kamer. In Durgerdam ligt de gemiddelde woningwaarde op €962.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Durgerdammerdijk 169 heeft energielabel F. Geldig tot 2032-12-19. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 66.93 kg/jaar.
Durgerdammerdijk 169 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Durgerdam in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 525 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €962.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Durgerdammerdijk 169 in Durgerdam bereik je: supermarkt op 2.2 km, basisschool op 2.5 km, huisarts op 2.7 km, treinstation op 6.6 km, snelwegoprit op 2.8 km.