Streetview Durgerdammerdijk 126 Amsterdam

Durgerdammerdijk 126, 1026 CG Amsterdam

170 m² Bouwjaar 1906 4 kamers

Durgerdammerdijk 126 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 170 m², een perceel van 250 m² en 4 kamers. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €962.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
170 m²
Perceeloppervlakte
250 m²
Inhoud
555 m³
Kamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Durgerdammerdijk 126

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

2.5 km
Dagelijks

Supermarkt

2.2 km
Gezondheid

Huisarts

2.7 km
Vervoer

Treinstation

6.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.4 km
Gezondheid

Apotheek

4.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.2 km
Horeca

Restaurant

2.2 km
Horeca

Café

4.1 km
Cultuur

Bibliotheek

4.3 km
Cultuur

Bioscoop

6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

525 Inwoners
205 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
186 Woningvoorraad
€962.000 Gem. woningwaarde Durgerdam
88% Koopwoningen
206 Inwoners per km²

Locatie van Durgerdammerdijk 126

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Durgerdammerdijk 126

Wat is de geschatte woningwaarde van Durgerdammerdijk 126?

De prijsindicatie voor Durgerdammerdijk 126 ligt rond €845.000 tot €945.000. De gemiddelde woningwaarde in Durgerdam is €962.000. Dat komt neer op circa €5.659 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Durgerdammerdijk 126 zich tot de wijk Durgerdam?

Durgerdammerdijk 126 is een woonhuis van 170 m² in de wijk Durgerdam. De buurt telt 186 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 206 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Durgerdammerdijk 126?

Durgerdammerdijk 126 is een woonhuis in Durgerdam, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Durgerdammerdijk 126 vergeleken met de buurt?

Durgerdammerdijk 126 heeft 170 m² woonoppervlakte en 555 m³ inhoud. Het perceel is 250 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 42 m² per kamer. In Durgerdam ligt de gemiddelde woningwaarde op €962.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de indeling van Durgerdammerdijk 126?

Durgerdammerdijk 126 heeft 4 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Durgerdam?

De wijk Durgerdam in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 525 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €962.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Durgerdam?

Vanuit Durgerdammerdijk 126 in Durgerdam bereik je: supermarkt op 2.2 km, basisschool op 2.5 km, huisarts op 2.7 km, treinstation op 6.6 km, snelwegoprit op 2.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Durgerdam?

Zorg en onderwijs in de buurt van Durgerdammerdijk 126: ziekenhuis op 7.2 km, apotheek op 4.2 km, kinderdagverblijf op 2.6 km, middelbare school op 4.4 km.