Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2008
- Woonoppervlakte
- 248 m²
- Perceeloppervlakte
- 900 m²
Bloemendalergouw 18 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 248 m² en een perceel van 900 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €918.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Bloemendalergouw 18
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
2.8 kmHuisarts
3 kmTreinstation
6.8 kmSnelweg oprit
3 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
4.6 kmApotheek
4.3 kmZiekenhuis
7.3 kmRestaurant
2.7 kmCafé
4.2 kmBibliotheek
4.4 kmBioscoop
6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Ransdorp is €918.000. Dat komt neer op circa €3.702 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBloemendalergouw 18 is een woonhuis van 248 m² in de wijk Ransdorp. De buurt telt 140 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 182 inwoners per km².
Bloemendalergouw 18 is een woonhuis in Ransdorp, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Bloemendalergouw 18 heeft 248 m² woonoppervlakte. Het perceel is 900 m². In Ransdorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €918.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Ransdorp in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 320 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €918.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Bloemendalergouw 18 in Ransdorp bereik je: supermarkt op 2.8 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 3 km, treinstation op 6.8 km, snelwegoprit op 3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Bloemendalergouw 18: ziekenhuis op 7.3 km, apotheek op 4.3 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 4.6 km.
Recreatie nabij Ransdorp: restaurant (2.7 km), cafe (4.2 km).
Een woningrapport voor Bloemendalergouw 18 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Ransdorp. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2008, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.