Hoekwoning (hofjeswoning) Zesde Vogelstraat 41 Amsterdam

Zesde Vogelstraat 41, 1022 XE Amsterdam

48 m² Bouwjaar 1918 3 kamers 2 slaapkamers Label G

Zesde Vogelstraat 41 is een hoekwoning (hofjeswoning) in Amsterdam, gebouwd in 1918. De woning heeft een woonoppervlakte van 48 m² en 3 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €385.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1918
Woonoppervlakte
48 m²
Inhoud
166 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€375.000 tot €425.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan bosrand, aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Zesde Vogelstraat 41

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zesde Vogelstraat 41

Bijzondere kenmerken
Beschermd stads- of dorpsgezicht, gedeeltelijk gestoffeerd en monumentaal pand

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (13.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin en voortuin

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

4.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1100 Inwoners
610 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
661 Woningvoorraad
€385.000 Gem. woningwaarde Vogelbuurt-Noord
19% Koopwoningen
3.808 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Zesde Vogelstraat 41

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Zesde Vogelstraat 41

Wat is de geschatte woningwaarde van Zesde Vogelstraat 41?

De prijsindicatie voor Zesde Vogelstraat 41 ligt rond €375.000 tot €425.000. De gemiddelde woningwaarde in Vogelbuurt-Noord is €385.000. Dat komt neer op circa €8.021 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zesde Vogelstraat 41 zich tot de wijk Vogelbuurt-Noord?

Zesde Vogelstraat 41 is een hoekwoning (hofjeswoning) van 48 m² in de wijk Vogelbuurt-Noord. De buurt telt 661 woningen. Daarvan is 19% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.808 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zesde Vogelstraat 41?

Zesde Vogelstraat 41 is een hoekwoning (hofjeswoning) in Vogelbuurt-Noord, gebouwd in 1918 (108 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Zesde Vogelstraat 41 vergeleken met de buurt?

Zesde Vogelstraat 41 heeft 48 m² woonoppervlakte en 166 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 16 m² per kamer. In Vogelbuurt-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €385.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zesde Vogelstraat 41 en wat betekent dat?

Zesde Vogelstraat 41 heeft energielabel G. Geldig tot 2026-03-02. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zesde Vogelstraat 41?

Zesde Vogelstraat 41 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 13 m².

Hoe is de woningmarkt in Vogelbuurt-Noord?

De wijk Vogelbuurt-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.100 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €385.000, 19% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vogelbuurt-Noord?