Tussenwoning Zamenhofstraat 60 Amsterdam

Zamenhofstraat 60, 1022 AD Amsterdam

49 m² Bouwjaar 1918 2 kamers 1 slaapkamers Label E

Zamenhofstraat 60 is een tussenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1918. De woning heeft een woonoppervlakte van 49 m² en 2 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €385.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1918
Woonoppervlakte
49 m²
Inhoud
190 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€365.000 tot €415.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Ligging
at_edge_of_woods, on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Zamenhofstraat 60

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zamenhofstraat 60

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
211.98 kWh/m²
Primaire fossiele energie
326.05 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
60.07 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

4.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1100 Inwoners
610 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
661 Woningvoorraad
€385.000 Gem. woningwaarde Vogelbuurt-Noord
19% Koopwoningen
3.808 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Zamenhofstraat 60

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Zamenhofstraat 60

Wat is de geschatte woningwaarde van Zamenhofstraat 60?

De prijsindicatie voor Zamenhofstraat 60 ligt rond €365.000 tot €415.000. De gemiddelde woningwaarde in Vogelbuurt-Noord is €385.000. Dat komt neer op circa €7.857 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zamenhofstraat 60 zich tot de wijk Vogelbuurt-Noord?

Zamenhofstraat 60 is een tussenwoning van 49 m² in de wijk Vogelbuurt-Noord. De buurt telt 661 woningen. Daarvan is 19% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.808 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zamenhofstraat 60?

Zamenhofstraat 60 is een tussenwoning in Vogelbuurt-Noord, gebouwd in 1918 (108 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Zamenhofstraat 60 vergeleken met de buurt?

Zamenhofstraat 60 heeft 49 m² woonoppervlakte en 190 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Vogelbuurt-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €385.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zamenhofstraat 60 en wat betekent dat?

Zamenhofstraat 60 heeft energielabel E. Geldig tot 2035-02-26. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 60.07 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zamenhofstraat 60?

Zamenhofstraat 60 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Vogelbuurt-Noord?

De wijk Vogelbuurt-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.100 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €385.000, 19% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vogelbuurt-Noord?

Vanuit Zamenhofstraat 60 in Vogelbuurt-Noord bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1 km, treinstation op 4.7 km, snelwegoprit op 3.2 km.