Streetview Scheepstimmermanstraat 52 Amsterdam

Scheepstimmermanstraat 52, 1019 WX Amsterdam

235 m² Bouwjaar 2001

Scheepstimmermanstraat 52 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 235 m² en een perceel van 82 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €783.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2001
Woonoppervlakte
235 m²
Perceeloppervlakte
82 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Scheepstimmermanstraat 52

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

3.3 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2775 Inwoners
1230 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1105 Woningvoorraad
€783.000 Gem. woningwaarde Borneo
37% Koopwoningen
23.403 Inwoners per km²

Locatie van Scheepstimmermanstraat 52

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Scheepstimmermanstraat 52

Wat is de geschatte woningwaarde van Scheepstimmermanstraat 52?

De prijsindicatie voor Scheepstimmermanstraat 52 ligt rond €620.000 tot €720.000. De gemiddelde woningwaarde in Borneo is €783.000. Dat komt neer op circa €3.332 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Scheepstimmermanstraat 52 zich tot de wijk Borneo?

Scheepstimmermanstraat 52 is een woonhuis van 235 m² in de wijk Borneo. De buurt telt 1.105 woningen. Daarvan is 37% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 23.403 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Scheepstimmermanstraat 52?

Scheepstimmermanstraat 52 is een woonhuis in Borneo, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Scheepstimmermanstraat 52 vergeleken met de buurt?

Scheepstimmermanstraat 52 heeft 235 m² woonoppervlakte. Het perceel is 82 m². In Borneo ligt de gemiddelde woningwaarde op €783.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Borneo?

De wijk Borneo in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.775 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €783.000, 37% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Borneo?

Vanuit Scheepstimmermanstraat 52 in Borneo bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 3.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Borneo?

Zorg en onderwijs in de buurt van Scheepstimmermanstraat 52: ziekenhuis op 3.3 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Borneo?

Recreatie nabij Borneo: restaurant (0.2 km), cafe (1.3 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Scheepstimmermanstraat 52?