Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2000
- Woonoppervlakte
- 177 m²
- Perceeloppervlakte
- 82 m²
Scheepstimmermanstraat 22 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 2000. De woning heeft een woonoppervlakte van 177 m² en een perceel van 82 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €783.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Scheepstimmermanstraat 22
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
2.5 kmSnelweg oprit
3.7 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1 kmApotheek
1.4 kmZiekenhuis
3.3 kmRestaurant
0.2 kmCafé
1.3 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
3.3 kmDe prijsindicatie voor Scheepstimmermanstraat 22 ligt rond €775.000 tot €875.000. De gemiddelde woningwaarde in Borneo is €783.000. Dat komt neer op circa €4.424 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenScheepstimmermanstraat 22 is een woonhuis van 177 m² in de wijk Borneo. De buurt telt 1.105 woningen. Daarvan is 37% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 23.403 inwoners per km².
Scheepstimmermanstraat 22 is een woonhuis in Borneo, gebouwd in 2000 (26 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Scheepstimmermanstraat 22 heeft 177 m² woonoppervlakte. Het perceel is 82 m². In Borneo ligt de gemiddelde woningwaarde op €783.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Borneo in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.775 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €783.000, 37% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Scheepstimmermanstraat 22 in Borneo bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 3.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Scheepstimmermanstraat 22: ziekenhuis op 3.3 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1 km.
Recreatie nabij Borneo: restaurant (0.2 km), cafe (1.3 km).
De prijsindicatie ligt rond €775.000 tot €875.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Borneo is €783.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.