Eengezinswoning, tussenwoning Stuurmankade 346 Amsterdam

Stuurmankade 346, 1019 WE Amsterdam

145 m² Bouwjaar 1999 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Stuurmankade 346 is een eengezinswoning, tussenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 145 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €783.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1999
Woonoppervlakte
145 m²
Inhoud
360 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000
Ligging
Aan rustige weg, aan water en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Stuurmankade 346

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Stuurmankade 346

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
124.38 kWh/m²
Primaire fossiele energie
84.33 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
47.1%
CO₂-emissie
16.61 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming
Isolatie
Dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

3.3 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2775 Inwoners
1230 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1105 Woningvoorraad
€783.000 Gem. woningwaarde Borneo
37% Koopwoningen
23.403 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Stuurmankade 346

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Stuurmankade 346

Wat is de geschatte woningwaarde van Stuurmankade 346?

De prijsindicatie voor Stuurmankade 346 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Borneo is €783.000. Dat komt neer op circa €5.400 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Stuurmankade 346 zich tot de wijk Borneo?

Stuurmankade 346 is een eengezinswoning, tussenwoning van 145 m² in de wijk Borneo. De buurt telt 1.105 woningen. Daarvan is 37% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 23.403 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Stuurmankade 346?

Stuurmankade 346 is een eengezinswoning, tussenwoning in Borneo, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Stuurmankade 346 vergeleken met de buurt?

Stuurmankade 346 heeft 145 m² woonoppervlakte en 360 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Borneo ligt de gemiddelde woningwaarde op €783.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Stuurmankade 346 en wat betekent dat?

Stuurmankade 346 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-03-12. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 16.61 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Stuurmankade 346?

Stuurmankade 346 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Borneo?

De wijk Borneo in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.775 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €783.000, 37% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Borneo?

Vanuit Stuurmankade 346 in Borneo bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 3.7 km.