Streetview Henri Polaklaan 18 Amsterdam

Henri Polaklaan 18, 1018 CS Amsterdam

266 m² Bouwjaar 1838 Label E

Henri Polaklaan 18 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1838. De woning heeft een woonoppervlakte van 266 m² en een perceel van 195 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €705.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1838
Woonoppervlakte
266 m²
Perceeloppervlakte
195 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Henri Polaklaan 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Henri Polaklaan 18

Energielabel

Energieklasse
E

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

0.9 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2385 Inwoners
1405 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1414 Woningvoorraad
€705.000 Gem. woningwaarde Plantage
36% Koopwoningen
6.978 Inwoners per km²

Locatie van Henri Polaklaan 18

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Henri Polaklaan 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Henri Polaklaan 18?

De prijsindicatie voor Henri Polaklaan 18 ligt rond €945.000 tot €1.045.000. De gemiddelde woningwaarde in Plantage is €705.000. Dat komt neer op circa €2.650 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Henri Polaklaan 18 zich tot de wijk Plantage?

Henri Polaklaan 18 is een appartement van 266 m² in de wijk Plantage. De buurt telt 1.414 woningen. Daarvan is 36% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.978 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Henri Polaklaan 18?

Henri Polaklaan 18 is een appartement in Plantage, gebouwd in 1838 (188 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Henri Polaklaan 18 vergeleken met de buurt?

Henri Polaklaan 18 heeft 266 m² woonoppervlakte. Het perceel is 195 m². In Plantage ligt de gemiddelde woningwaarde op €705.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Henri Polaklaan 18 en wat betekent dat?

Henri Polaklaan 18 heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.

Hoe is de woningmarkt in Plantage?

De wijk Plantage in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.385 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €705.000, 36% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Plantage?

Vanuit Henri Polaklaan 18 in Plantage bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 4.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Plantage?

Zorg en onderwijs in de buurt van Henri Polaklaan 18: ziekenhuis op 1.4 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.9 km.