Streetview Weteringschans 18 Amsterdam

Weteringschans 18, 1017 SG Amsterdam

431 m² Bouwjaar 1882 7 kamers 3 slaapkamers

Weteringschans 18 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1882. De woning heeft een woonoppervlakte van 431 m², een perceel van 428 m² en 7 kamers. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €656.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1882
Woonoppervlakte
431 m²
Perceeloppervlakte
428 m²
Inhoud
1717 m³
Kamers
7
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Weteringschans 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

0.4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

300 Inwoners
195 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
215 Woningvoorraad
€656.000 Gem. woningwaarde Leidsebuurt-Zuidoost
27% Koopwoningen
6.904 Inwoners per km²

Locatie van Weteringschans 18

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Weteringschans 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Weteringschans 18?

De prijsindicatie voor Weteringschans 18 ligt rond €1.350.000 tot €1.600.000. De gemiddelde woningwaarde in Leidsebuurt-Zuidoost is €656.000. Dat komt neer op circa €1.522 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Weteringschans 18 zich tot de wijk Leidsebuurt-Zuidoost?

Weteringschans 18 is een woonhuis van 431 m² in de wijk Leidsebuurt-Zuidoost. De buurt telt 215 woningen. Daarvan is 27% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.904 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Weteringschans 18?

Weteringschans 18 is een woonhuis in Leidsebuurt-Zuidoost, gebouwd in 1882 (144 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Weteringschans 18 vergeleken met de buurt?

Weteringschans 18 heeft 431 m² woonoppervlakte en 1717 m³ inhoud. Het perceel is 428 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 62 m² per kamer. In Leidsebuurt-Zuidoost ligt de gemiddelde woningwaarde op €656.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de indeling van Weteringschans 18?

Weteringschans 18 heeft 7 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Leidsebuurt-Zuidoost?

De wijk Leidsebuurt-Zuidoost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 300 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €656.000, 27% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Leidsebuurt-Zuidoost?

Vanuit Weteringschans 18 in Leidsebuurt-Zuidoost bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 3.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Leidsebuurt-Zuidoost?

Zorg en onderwijs in de buurt van Weteringschans 18: ziekenhuis op 1.7 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 0.2 km.