Woningdetails
- Type
- Bovenwoning
- Bouwvorm
- ExistingConstruction
- Bouwjaar
- 1897
- Woonoppervlakte
- 315 m²
- Inhoud
- 1127 m³
- Kamers
- 10
- Slaapkamers
- 7
- Badkamers
- 2
- Ligging
- on_quiet_road, in_residential_district
Jan Luijkenstraat 36 2 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1897. De woning heeft een woonoppervlakte van 315 m² en 10 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.227.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Jan Luijkenstraat 36 2
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
3.1 kmSnelweg oprit
3.2 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
2.1 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
1 kmJan Luijkenstraat 36-2, 1071 CR Amsterdam Aan de prachtige Jan Luijkenstraat bieden wij dit ruime en praktisch ingedeelde driedubbele bovenhuis…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe gemiddelde woningwaarde in P.C. Hooftbuurt is €1.227.000. Dat komt neer op circa €3.895 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenJan Luijkenstraat 36 2 is een bovenwoning van 315 m² in de wijk P.C. Hooftbuurt. De buurt telt 518 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.940 inwoners per km².
Jan Luijkenstraat 36 2 is een bovenwoning in P.C. Hooftbuurt, gebouwd in 1897 (129 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Jan Luijkenstraat 36 2 heeft 315 m² woonoppervlakte en 1127 m³ inhoud. Met 10 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In P.C. Hooftbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.227.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Jan Luijkenstraat 36 2 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-07-06. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 30.15 kg/jaar.
Jan Luijkenstraat 36 2 heeft 10 kamers waarvan 7 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.
De wijk P.C. Hooftbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 770 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.227.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Jan Luijkenstraat 36 2 in P.C. Hooftbuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 3.2 km.