Streetview Kerkstraat 376 Amsterdam

Kerkstraat 376, 1017 JB Amsterdam

213 m² Bouwjaar 1737

Kerkstraat 376 is een woning in Amsterdam, gebouwd in 1737. De woning heeft een woonoppervlakte van 213 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €980.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1737
Woonoppervlakte
213 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Kerkstraat 376

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

0.8 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1550 Inwoners
950 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
956 Woningvoorraad
€980.000 Gem. woningwaarde Amstelveldbuurt
42% Koopwoningen
13.937 Inwoners per km²

Locatie van Kerkstraat 376

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Kerkstraat 376

Wat is de geschatte woningwaarde van Kerkstraat 376?

De prijsindicatie voor Kerkstraat 376 ligt rond €975.000 tot €1.225.000. De gemiddelde woningwaarde in Amstelveldbuurt is €980.000. Dat komt neer op circa €4.601 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kerkstraat 376 zich tot de wijk Amstelveldbuurt?

Kerkstraat 376 is een woning van 213 m² in de wijk Amstelveldbuurt. De buurt telt 956 woningen. Daarvan is 42% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.937 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kerkstraat 376?

Kerkstraat 376 is een woning in Amstelveldbuurt, gebouwd in 1737 (289 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Kerkstraat 376 vergeleken met de buurt?

Kerkstraat 376 heeft 213 m² woonoppervlakte. In Amstelveldbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €980.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Amstelveldbuurt?

De wijk Amstelveldbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.550 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €980.000, 42% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Amstelveldbuurt?

Vanuit Kerkstraat 376 in Amstelveldbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 3.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Amstelveldbuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Kerkstraat 376: ziekenhuis op 1.8 km, apotheek op 0.3 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1.3 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Amstelveldbuurt?

Recreatie nabij Amstelveldbuurt: restaurant (0.1 km), cafe (0.1 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Kerkstraat 376?