Bovenwoning (appartement) Kerkstraat 24 C Amsterdam

Kerkstraat 24 C, 1017 GL Amsterdam

44 m² Bouwjaar 1976 2 kamers 1 slaapkamers Label A

Kerkstraat 24 C is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1976. De woning heeft een woonoppervlakte van 44 m² en 2 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €949.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1976
Woonoppervlakte
44 m²
Inhoud
145 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€395.000 tot €445.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Plat dak
Ligging
In centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Kerkstraat 24 C

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kerkstraat 24 C

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

0 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

0.4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

700 Inwoners
445 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
454 Woningvoorraad
€949.000 Gem. woningwaarde Leidsegracht-Zuid
34% Koopwoningen
12.879 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kerkstraat 24 C

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Kerkstraat 24 C

Wat is de geschatte woningwaarde van Kerkstraat 24 C?

De prijsindicatie voor Kerkstraat 24 C ligt rond €395.000 tot €445.000. De gemiddelde woningwaarde in Leidsegracht-Zuid is €949.000. Dat komt neer op circa €21.568 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kerkstraat 24 C zich tot de wijk Leidsegracht-Zuid?

Kerkstraat 24 C is een bovenwoning (appartement) van 44 m² in de wijk Leidsegracht-Zuid. De buurt telt 454 woningen. Daarvan is 34% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.879 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kerkstraat 24 C?

Kerkstraat 24 C is een bovenwoning (appartement) in Leidsegracht-Zuid, gebouwd in 1976 (50 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Kerkstraat 24 C vergeleken met de buurt?

Kerkstraat 24 C heeft 44 m² woonoppervlakte en 145 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Leidsegracht-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €949.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kerkstraat 24 C en wat betekent dat?

Kerkstraat 24 C heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Kerkstraat 24 C?

Kerkstraat 24 C heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Leidsegracht-Zuid?

De wijk Leidsegracht-Zuid in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 700 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €949.000, 34% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Leidsegracht-Zuid?

Vanuit Kerkstraat 24 C in Leidsegracht-Zuid bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 3.5 km.