Streetview Herengracht 421 Amsterdam

Herengracht 421, 1017 BR Amsterdam

53 m² Bouwjaar 1665 Label C

Herengracht 421 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1665. De woning heeft een woonoppervlakte van 53 m² en een perceel van 85 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €949.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1665
Woonoppervlakte
53 m²
Perceeloppervlakte
85 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Herengracht 421

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Herengracht 421

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
139.28 kWh/m²
Primaire fossiele energie
224.95 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
42.44 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

0 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

0.4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

700 Inwoners
445 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
454 Woningvoorraad
€949.000 Gem. woningwaarde Leidsegracht-Zuid
34% Koopwoningen
12.879 Inwoners per km²

Locatie van Herengracht 421

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Herengracht 421

Wat is de geschatte woningwaarde van Herengracht 421?

De gemiddelde woningwaarde in Leidsegracht-Zuid is €949.000. Dat komt neer op circa €17.906 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Herengracht 421 zich tot de wijk Leidsegracht-Zuid?

Herengracht 421 is een appartement van 53 m² in de wijk Leidsegracht-Zuid. De buurt telt 454 woningen. Daarvan is 34% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.879 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Herengracht 421?

Herengracht 421 is een appartement in Leidsegracht-Zuid, gebouwd in 1665 (361 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Herengracht 421 vergeleken met de buurt?

Herengracht 421 heeft 53 m² woonoppervlakte. Het perceel is 85 m². In Leidsegracht-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €949.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Herengracht 421 en wat betekent dat?

Herengracht 421 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-12-05. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 42.44 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Leidsegracht-Zuid?

De wijk Leidsegracht-Zuid in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 700 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €949.000, 34% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Leidsegracht-Zuid?

Vanuit Herengracht 421 in Leidsegracht-Zuid bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 3.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Leidsegracht-Zuid?