Grachtenpand, tussenwoning Keizersgracht 282 Amsterdam

Keizersgracht 282, 1016 EW Amsterdam

612 m² Bouwjaar 1730 16 kamers 7 slaapkamers Label NIET VERPLICHT

Keizersgracht 282 is een grachtenpand, tussenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1730. De woning heeft een woonoppervlakte van 612 m², een perceel van 393 m² en 16 kamers. Het energielabel is NIET VERPLICHT. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €910.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1730
Woonoppervlakte
612 m²
Perceeloppervlakte
393 m²
Inhoud
2200 m³
Kamers
16
Slaapkamers
7
Indicatie vraagprijs
€11.845.000 tot €12.095.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan vaarwater, aan water en in centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Keizersgracht 282

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Keizersgracht 282

Energielabel

Energieklasse
NIET VERPLICHT
Verwarming
Cv-ketel, open haard en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas en muurisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gemeubileerd, gestoffeerd, monument en monumentaal pand

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (208.0 m²)

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.8 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2075 Inwoners
1360 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
1482 Woningvoorraad
€910.000 Gem. woningwaarde Felix Meritisbuurt
39% Koopwoningen
12.875 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Keizersgracht 282

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Keizersgracht 282

Wat is de geschatte woningwaarde van Keizersgracht 282?

De prijsindicatie voor Keizersgracht 282 ligt rond €11.845.000 tot €12.095.000. De gemiddelde woningwaarde in Felix Meritisbuurt is €910.000. Dat komt neer op circa €1.487 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Keizersgracht 282 zich tot de wijk Felix Meritisbuurt?

Keizersgracht 282 is een grachtenpand, tussenwoning van 612 m² in de wijk Felix Meritisbuurt. De buurt telt 1.482 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.875 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Keizersgracht 282?

Keizersgracht 282 is een grachtenpand, tussenwoning in Felix Meritisbuurt, gebouwd in 1730 (296 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Keizersgracht 282 vergeleken met de buurt?

Keizersgracht 282 heeft 612 m² woonoppervlakte en 2200 m³ inhoud. Het perceel is 393 m². Met 16 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Felix Meritisbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €910.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Keizersgracht 282 en wat betekent dat?

Keizersgracht 282 heeft energielabel NIET VERPLICHT. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Keizersgracht 282?

Keizersgracht 282 heeft 16 kamers waarvan 7 slaapkamers. De tuin is 208 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Felix Meritisbuurt?

De wijk Felix Meritisbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.075 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €910.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Felix Meritisbuurt?

Vanuit Keizersgracht 282 in Felix Meritisbuurt bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 3.5 km.