Bovenwoning (appartement) Herengracht 98 D Amsterdam

Herengracht 98 D, 1015 BS Amsterdam

82 m² Bouwjaar 1745 2 kamers 1 slaapkamers Label NIET BESCHIKBAAR

Herengracht 98 D is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1745. De woning heeft een woonoppervlakte van 82 m² en 2 kamers. Het energielabel is NIET BESCHIKBAAR. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €938.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1745
Woonoppervlakte
82 m²
Inhoud
304 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€675.000 tot €775.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Samengesteld dak

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Herengracht 98 D

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Herengracht 98 D

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.2 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1870 Inwoners
1230 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
1213 Woningvoorraad
€938.000 Gem. woningwaarde Leliegracht e.o.
40% Koopwoningen
13.748 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Herengracht 98 D

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Herengracht 98 D

Wat is de geschatte woningwaarde van Herengracht 98 D?

De prijsindicatie voor Herengracht 98 D ligt rond €675.000 tot €775.000. De gemiddelde woningwaarde in Leliegracht e.o. is €938.000. Dat komt neer op circa €11.439 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Herengracht 98 D zich tot de wijk Leliegracht e.o.?

Herengracht 98 D is een bovenwoning (appartement) van 82 m² in de wijk Leliegracht e.o.. De buurt telt 1.213 woningen. Daarvan is 40% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.748 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Herengracht 98 D?

Herengracht 98 D is een bovenwoning (appartement) in Leliegracht e.o., gebouwd in 1745 (281 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Herengracht 98 D vergeleken met de buurt?

Herengracht 98 D heeft 82 m² woonoppervlakte en 304 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 41 m² per kamer. In Leliegracht e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €938.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Herengracht 98 D en wat betekent dat?

Herengracht 98 D heeft energielabel NIET BESCHIKBAAR. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Herengracht 98 D?

Herengracht 98 D heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Leliegracht e.o.?

De wijk Leliegracht e.o. in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.870 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €938.000, 40% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Leliegracht e.o.?

Vanuit Herengracht 98 D in Leliegracht e.o. bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.2 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 3.4 km.