Tussenverdieping Herengracht 98 C Amsterdam

Herengracht 98 C, 1015 BS Amsterdam

118 m² Bouwjaar 1743 3 kamers 2 slaapkamers Label UNKNOWN

Herengracht 98 C is een tussenverdieping in Amsterdam, gebouwd in 1743. De woning heeft een woonoppervlakte van 118 m² en 3 kamers. Het energielabel is UNKNOWN. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €938.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1743
Woonoppervlakte
118 m²
Inhoud
455 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€1.200.000 tot €1.450.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
by_water, in_center

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Herengracht 98 C

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Herengracht 98 C

Energielabel

Energieklasse
UNKNOWN

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.2 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1870 Inwoners
1230 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
1213 Woningvoorraad
€938.000 Gem. woningwaarde Leliegracht e.o.
40% Koopwoningen
13.748 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Herengracht 98 C

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Herengracht 98 C

Wat is de geschatte woningwaarde van Herengracht 98 C?

De prijsindicatie voor Herengracht 98 C ligt rond €1.200.000 tot €1.450.000. De gemiddelde woningwaarde in Leliegracht e.o. is €938.000. Dat komt neer op circa €7.949 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Herengracht 98 C zich tot de wijk Leliegracht e.o.?

Herengracht 98 C is een tussenverdieping van 118 m² in de wijk Leliegracht e.o.. De buurt telt 1.213 woningen. Daarvan is 40% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.748 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Herengracht 98 C?

Herengracht 98 C is een tussenverdieping in Leliegracht e.o., gebouwd in 1743 (283 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Herengracht 98 C vergeleken met de buurt?

Herengracht 98 C heeft 118 m² woonoppervlakte en 455 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 39 m² per kamer. In Leliegracht e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €938.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Herengracht 98 C en wat betekent dat?

Herengracht 98 C heeft energielabel UNKNOWN. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Herengracht 98 C?

Herengracht 98 C heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Leliegracht e.o.?

De wijk Leliegracht e.o. in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.870 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €938.000, 40% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Leliegracht e.o.?

Vanuit Herengracht 98 C in Leliegracht e.o. bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.2 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 3.4 km.