Tussenwoning Chirurgijn 12 Amstelveen

Chirurgijn 12, 1188 DM Amstelveen

127 m² Bouwjaar 1986 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Chirurgijn 12 is een tussenwoning in Amstelveen, gebouwd in 1986. De woning heeft een woonoppervlakte van 127 m², een perceel van 157 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €514.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1986
Woonoppervlakte
127 m²
Perceeloppervlakte
157 m²
Inhoud
418 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€545.000 tot €645.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Chirurgijn 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Chirurgijn 12

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
114.36 kWh/m²
Primaire fossiele energie
178.99 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
33.04 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en heteluchtverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (82.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

7.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

2.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

8.9 km

Buurtinformatie in Amstelveen

1635 Inwoners
695 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
664 Woningvoorraad
€514.000 Gem. woningwaarde Beroepenbuurt
62% Koopwoningen
6.127 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Chirurgijn 12

Vergelijkbare woningen in Amstelveen

Veelgestelde vragen over Chirurgijn 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Chirurgijn 12?

De prijsindicatie voor Chirurgijn 12 ligt rond €545.000 tot €645.000. De gemiddelde woningwaarde in Beroepenbuurt is €514.000. Dat komt neer op circa €4.047 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Chirurgijn 12 zich tot de wijk Beroepenbuurt?

Chirurgijn 12 is een tussenwoning van 127 m² in de wijk Beroepenbuurt. De buurt telt 664 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.127 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Chirurgijn 12?

Chirurgijn 12 is een tussenwoning in Beroepenbuurt, gebouwd in 1986 (40 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Chirurgijn 12 vergeleken met de buurt?

Chirurgijn 12 heeft 127 m² woonoppervlakte en 418 m³ inhoud. Het perceel is 157 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Beroepenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €514.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Chirurgijn 12 en wat betekent dat?

Chirurgijn 12 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-06-11. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.04 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Chirurgijn 12?

Chirurgijn 12 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 82 m².

Hoe is de woningmarkt in Beroepenbuurt?

De wijk Beroepenbuurt in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.635 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €514.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Beroepenbuurt?

Vanuit Chirurgijn 12 in Beroepenbuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1 km, treinstation op 7.8 km, snelwegoprit op 2.3 km.