Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1986
- Woonoppervlakte
- 169 m²
- Perceeloppervlakte
- 203 m²
Chirurgijn 19 is een woonhuis in Amstelveen, gebouwd in 1986. De woning heeft een woonoppervlakte van 169 m² en een perceel van 203 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €514.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Chirurgijn 19
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
1 kmTreinstation
7.8 kmSnelweg oprit
2.3 kmKinderdagverblijf
0.9 kmMiddelbare school
1.1 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
2.7 kmRestaurant
0.6 kmCafé
2.1 kmBibliotheek
2.8 kmBioscoop
8.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Beroepenbuurt is €514.000. Dat komt neer op circa €3.041 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenChirurgijn 19 is een woonhuis van 169 m² in de wijk Beroepenbuurt. De buurt telt 664 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.127 inwoners per km².
Chirurgijn 19 is een woonhuis in Beroepenbuurt, gebouwd in 1986 (40 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Chirurgijn 19 heeft 169 m² woonoppervlakte. Het perceel is 203 m². In Beroepenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €514.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Beroepenbuurt in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.635 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €514.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Chirurgijn 19 in Beroepenbuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1 km, treinstation op 7.8 km, snelwegoprit op 2.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Chirurgijn 19: ziekenhuis op 2.7 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 1.1 km.
Recreatie nabij Beroepenbuurt: restaurant (0.6 km), cafe (2.1 km).
Een woningrapport voor Chirurgijn 19 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Beroepenbuurt. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1986, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.