Streetview Ernest Claeslaan 7 Amstelveen

Ernest Claeslaan 7, 1187 VB Amstelveen

121 m² Bouwjaar 1996 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Ernest Claeslaan 7 is een woonhuis in Amstelveen, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 121 m², een perceel van 145 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €611.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
121 m²
Perceeloppervlakte
145 m²
Inhoud
370 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Ernest Claeslaan 7

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ernest Claeslaan 7

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amstelveen

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

10.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.1 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

2.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

11.3 km

Buurtinformatie in Amstelveen

2085 Inwoners
740 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
738 Woningvoorraad
€611.000 Gem. woningwaarde Schrijversbuurt
82% Koopwoningen
6.747 Inwoners per km²

Locatie van Ernest Claeslaan 7

Vergelijkbare woningen in Amstelveen

Veelgestelde vragen over Ernest Claeslaan 7

Wat is de geschatte woningwaarde van Ernest Claeslaan 7?

De prijsindicatie voor Ernest Claeslaan 7 ligt rond €350.000 tot €400.000. De gemiddelde woningwaarde in Schrijversbuurt is €611.000. Dat komt neer op circa €5.050 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ernest Claeslaan 7 zich tot de wijk Schrijversbuurt?

Ernest Claeslaan 7 is een woonhuis van 121 m² in de wijk Schrijversbuurt. De buurt telt 738 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.747 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ernest Claeslaan 7?

Ernest Claeslaan 7 is een woonhuis in Schrijversbuurt, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Ernest Claeslaan 7 vergeleken met de buurt?

Ernest Claeslaan 7 heeft 121 m² woonoppervlakte en 370 m³ inhoud. Het perceel is 145 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Schrijversbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €611.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ernest Claeslaan 7 en wat betekent dat?

Ernest Claeslaan 7 heeft energielabel B. Geldig tot 2027-01-27. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ernest Claeslaan 7?

Ernest Claeslaan 7 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Schrijversbuurt?

De wijk Schrijversbuurt in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.085 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €611.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schrijversbuurt?

Vanuit Ernest Claeslaan 7 in Schrijversbuurt bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 10.1 km, snelwegoprit op 1.2 km.