Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1989
- Woonoppervlakte
- 164 m²
- Inhoud
- 410 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 4
Meerlandenweg 5 A is een woonhuis in Amstelveen, gebouwd in 1989. De woning heeft een woonoppervlakte van 164 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €641.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Meerlandenweg 5 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.9 kmSupermarkt
1.7 kmHuisarts
2.4 kmTreinstation
10 kmSnelweg oprit
1 kmKinderdagverblijf
1.8 kmMiddelbare school
3.5 kmApotheek
2.4 kmZiekenhuis
4.9 kmRestaurant
1.8 kmCafé
4 kmBibliotheek
2.5 kmBioscoop
11.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Legmeerpolder is €641.000. Dat komt neer op circa €3.909 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMeerlandenweg 5 A is een woonhuis van 164 m² in de wijk Legmeerpolder. De buurt telt 108 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 52 inwoners per km².
Meerlandenweg 5 A is een woonhuis in Legmeerpolder, gebouwd in 1989 (37 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Meerlandenweg 5 A heeft 164 m² woonoppervlakte en 410 m³ inhoud. Met 6 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Legmeerpolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €641.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Meerlandenweg 5 A heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.
Meerlandenweg 5 A heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Legmeerpolder in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 230 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €641.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Meerlandenweg 5 A in Legmeerpolder bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 2.4 km, treinstation op 10 km, snelwegoprit op 1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Meerlandenweg 5 A: ziekenhuis op 4.9 km, apotheek op 2.4 km, kinderdagverblijf op 1.8 km, middelbare school op 3.5 km.