Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1993
- Woonoppervlakte
- 177 m²
- Perceeloppervlakte
- 342 m²
Slingerduin 14 is een woonhuis in Amstelveen, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 177 m² en een perceel van 342 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €477.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Slingerduin 14
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
1.4 kmTreinstation
9.2 kmSnelweg oprit
1.2 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
2.5 kmApotheek
1.9 kmZiekenhuis
4.4 kmRestaurant
0.7 kmCafé
2.3 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
10.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Buitenplaatsenbuurt is €477.000. Dat komt neer op circa €2.695 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSlingerduin 14 is een woonhuis van 177 m² in de wijk Buitenplaatsenbuurt. De buurt telt 649 woningen. Daarvan is 44% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.510 inwoners per km².
Slingerduin 14 is een woonhuis in Buitenplaatsenbuurt, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Slingerduin 14 heeft 177 m² woonoppervlakte. Het perceel is 342 m². In Buitenplaatsenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €477.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Slingerduin 14 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.
De wijk Buitenplaatsenbuurt in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.335 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €477.000, 44% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Slingerduin 14 in Buitenplaatsenbuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 9.2 km, snelwegoprit op 1.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Slingerduin 14: ziekenhuis op 4.4 km, apotheek op 1.9 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 2.5 km.
Recreatie nabij Buitenplaatsenbuurt: restaurant (0.7 km), cafe (2.3 km).