2-onder-1-kapwoning Willem Andriessenlaan 11 Amstelveen

Willem Andriessenlaan 11, 1187 HC Amstelveen

167 m² Bouwjaar 1993 6 kamers 4 slaapkamers Label A

Willem Andriessenlaan 11 is een 2-onder-1-kapwoning in Amstelveen, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 167 m², een perceel van 254 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €466.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1993
Woonoppervlakte
167 m²
Perceeloppervlakte
254 m²
Inhoud
646 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€945.000 tot €1.045.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Schilddak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Willem Andriessenlaan 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Willem Andriessenlaan 11

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
106.34 kWh/m²
Primaire fossiele energie
131.49 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
14.7%
CO₂-emissie
23.33 kg/m²

Tuin
Ja (100.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Amstelveen

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

8.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

10 km

Buurtinformatie in Amstelveen

1710 Inwoners
805 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
801 Woningvoorraad
€466.000 Gem. woningwaarde Betsy Perkbuurt
45% Koopwoningen
8.079 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Willem Andriessenlaan 11

Vergelijkbare woningen in Amstelveen

Veelgestelde vragen over Willem Andriessenlaan 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Willem Andriessenlaan 11?

De prijsindicatie voor Willem Andriessenlaan 11 ligt rond €945.000 tot €1.045.000. De gemiddelde woningwaarde in Betsy Perkbuurt is €466.000. Dat komt neer op circa €2.790 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Willem Andriessenlaan 11 zich tot de wijk Betsy Perkbuurt?

Willem Andriessenlaan 11 is een 2-onder-1-kapwoning van 167 m² in de wijk Betsy Perkbuurt. De buurt telt 801 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.079 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Willem Andriessenlaan 11?

Willem Andriessenlaan 11 is een 2-onder-1-kapwoning in Betsy Perkbuurt, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Willem Andriessenlaan 11 vergeleken met de buurt?

Willem Andriessenlaan 11 heeft 167 m² woonoppervlakte en 646 m³ inhoud. Het perceel is 254 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Betsy Perkbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €466.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Willem Andriessenlaan 11 en wat betekent dat?

Willem Andriessenlaan 11 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-09-24. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 23.33 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Willem Andriessenlaan 11?

Willem Andriessenlaan 11 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 100 m².

Hoe is de woningmarkt in Betsy Perkbuurt?

De wijk Betsy Perkbuurt in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.710 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €466.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Betsy Perkbuurt?