Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1984
- Woonoppervlakte
- 284 m²
- Perceeloppervlakte
- 240 m²
Meerpaal 21 is een woonhuis in Amstelveen, gebouwd in 1984. De woning heeft een woonoppervlakte van 284 m² en een perceel van 240 m². Het energielabel is NONE. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €521.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Meerpaal 21
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.1 kmSupermarkt
1.2 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
8.1 kmSnelweg oprit
2.9 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
2.2 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
2.6 kmRestaurant
0.7 kmCafé
2.4 kmBibliotheek
3.9 kmBioscoop
8.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Galjoenbuurt is €521.000. Dat komt neer op circa €1.835 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMeerpaal 21 is een woonhuis van 284 m² in de wijk Galjoenbuurt. De buurt telt 1.438 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.139 inwoners per km².
Meerpaal 21 is een woonhuis in Galjoenbuurt, gebouwd in 1984 (42 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Meerpaal 21 heeft 284 m² woonoppervlakte. Het perceel is 240 m². In Galjoenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €521.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Meerpaal 21 heeft energielabel NONE. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.
De wijk Galjoenbuurt in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.230 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €521.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Meerpaal 21 in Galjoenbuurt bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 8.1 km, snelwegoprit op 2.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Meerpaal 21: ziekenhuis op 2.6 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 2.2 km.
Recreatie nabij Galjoenbuurt: restaurant (0.7 km), cafe (2.4 km).
Een woningrapport voor Meerpaal 21 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Galjoenbuurt. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1984, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.