Streetview Valreep 101 Amstelveen

Valreep 101, 1186 ZJ Amstelveen

186 m² Bouwjaar 1987 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Valreep 101 is een woonhuis in Amstelveen, gebouwd in 1987. De woning heeft een woonoppervlakte van 186 m², een perceel van 254 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €521.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1987
Woonoppervlakte
186 m²
Perceeloppervlakte
254 m²
Inhoud
695 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Valreep 101

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Valreep 101

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amstelveen

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

8.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

3.9 km
Cultuur

Bioscoop

8.8 km

Buurtinformatie in Amstelveen

3230 Inwoners
1470 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1438 Woningvoorraad
€521.000 Gem. woningwaarde Galjoenbuurt
61% Koopwoningen
6.139 Inwoners per km²

Locatie van Valreep 101

Vergelijkbare woningen in Amstelveen

Veelgestelde vragen over Valreep 101

Wat is de geschatte woningwaarde van Valreep 101?

De prijsindicatie voor Valreep 101 ligt rond €670.000 tot €770.000. De gemiddelde woningwaarde in Galjoenbuurt is €521.000. Dat komt neer op circa €2.801 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Valreep 101 zich tot de wijk Galjoenbuurt?

Valreep 101 is een woonhuis van 186 m² in de wijk Galjoenbuurt. De buurt telt 1.438 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.139 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Valreep 101?

Valreep 101 is een woonhuis in Galjoenbuurt, gebouwd in 1987 (39 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Valreep 101 vergeleken met de buurt?

Valreep 101 heeft 186 m² woonoppervlakte en 695 m³ inhoud. Het perceel is 254 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In Galjoenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €521.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Valreep 101 en wat betekent dat?

Valreep 101 heeft energielabel C. Geldig tot 2028-04-06. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Valreep 101?

Valreep 101 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Galjoenbuurt?

De wijk Galjoenbuurt in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.230 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €521.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Galjoenbuurt?

Vanuit Valreep 101 in Galjoenbuurt bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 8.1 km, snelwegoprit op 2.9 km.