Streetview Lichtboei 26 Amstelveen

Lichtboei 26, 1186 DE Amstelveen

215 m² Label A

Lichtboei 26 is een woonhuis in Amstelveen. De woning heeft een woonoppervlakte van 215 m² en een perceel van 133 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €521.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Woonoppervlakte
215 m²
Perceeloppervlakte
133 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Lichtboei 26

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lichtboei 26

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amstelveen

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

8.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

3.9 km
Cultuur

Bioscoop

8.8 km

Buurtinformatie in Amstelveen

3230 Inwoners
1470 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1438 Woningvoorraad
€521.000 Gem. woningwaarde Galjoenbuurt
61% Koopwoningen
6.139 Inwoners per km²

Locatie van Lichtboei 26

Vergelijkbare woningen in Amstelveen

Veelgestelde vragen over Lichtboei 26

Wat is de geschatte woningwaarde van Lichtboei 26?

De gemiddelde woningwaarde in Galjoenbuurt is €521.000. Dat komt neer op circa €2.423 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lichtboei 26 zich tot de wijk Galjoenbuurt?

Lichtboei 26 is een woonhuis van 215 m² in de wijk Galjoenbuurt. De buurt telt 1.438 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.139 inwoners per km².

Hoe groot is Lichtboei 26 vergeleken met de buurt?

Lichtboei 26 heeft 215 m² woonoppervlakte. Het perceel is 133 m². In Galjoenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €521.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lichtboei 26 en wat betekent dat?

Lichtboei 26 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-06-22. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Galjoenbuurt?

De wijk Galjoenbuurt in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.230 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €521.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Galjoenbuurt?

Vanuit Lichtboei 26 in Galjoenbuurt bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 8.1 km, snelwegoprit op 2.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Galjoenbuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Lichtboei 26: ziekenhuis op 2.6 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 2.2 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Galjoenbuurt?

Recreatie nabij Galjoenbuurt: restaurant (0.7 km), cafe (2.4 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Lichtboei 26?