Streetview Oostermeerweg 59 Amstelveen

Oostermeerweg 59, 1184 TT Amstelveen

145 m² Bouwjaar 1984 4 kamers 2 slaapkamers Label A

Oostermeerweg 59 is een woonhuis in Amstelveen, gebouwd in 1984. De woning heeft een woonoppervlakte van 145 m², een perceel van 450 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €918.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1984
Woonoppervlakte
145 m²
Perceeloppervlakte
450 m²
Inhoud
531 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Oostermeerweg 59

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oostermeerweg 59

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
144.87 kWh/m²
Primaire fossiele energie
154.87 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
17.5%
CO₂-emissie
27.18 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amstelveen

Onderwijs

Basisschool

1.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

4.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

4.6 km

Buurtinformatie in Amstelveen

450 Inwoners
180 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
175 Woningvoorraad
€918.000 Gem. woningwaarde Buurt over Ouderkerk
75% Koopwoningen
1.140 Inwoners per km²

Locatie van Oostermeerweg 59

Vergelijkbare woningen in Amstelveen

Veelgestelde vragen over Oostermeerweg 59

Wat is de geschatte woningwaarde van Oostermeerweg 59?

De gemiddelde woningwaarde in Buurt over Ouderkerk is €918.000. Dat komt neer op circa €6.331 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oostermeerweg 59 zich tot de wijk Buurt over Ouderkerk?

Oostermeerweg 59 is een woonhuis van 145 m² in de wijk Buurt over Ouderkerk. De buurt telt 175 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.140 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oostermeerweg 59?

Oostermeerweg 59 is een woonhuis in Buurt over Ouderkerk, gebouwd in 1984 (42 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Oostermeerweg 59 vergeleken met de buurt?

Oostermeerweg 59 heeft 145 m² woonoppervlakte en 531 m³ inhoud. Het perceel is 450 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Buurt over Ouderkerk ligt de gemiddelde woningwaarde op €918.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oostermeerweg 59 en wat betekent dat?

Oostermeerweg 59 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-03-22. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.18 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Oostermeerweg 59?

Oostermeerweg 59 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Buurt over Ouderkerk?

De wijk Buurt over Ouderkerk in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 450 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €918.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buurt over Ouderkerk?

Vanuit Oostermeerweg 59 in Buurt over Ouderkerk bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 4.8 km, snelwegoprit op 0.5 km.