Streetview Kruidendreef 52 Amersfoort

Kruidendreef 52, 3824 NX Amersfoort

170 m² Bouwjaar 1997 Label A

Kruidendreef 52 is een woonhuis in Amersfoort, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 170 m² en een perceel van 190 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €426.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1997
Woonoppervlakte
170 m²
Perceeloppervlakte
190 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Kruidendreef 52

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kruidendreef 52

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

1.9 km
Dagelijks

Supermarkt

2 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

4.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.5 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

6.5 km

Buurtinformatie in Amersfoort

3000 Inwoners
1105 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
1093 Woningvoorraad
€426.000 Gem. woningwaarde Kruidenbuurt
81% Koopwoningen
6.553 Inwoners per km²

Locatie van Kruidendreef 52

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Kruidendreef 52

Wat is de geschatte woningwaarde van Kruidendreef 52?

De gemiddelde woningwaarde in Kruidenbuurt is €426.000. Dat komt neer op circa €2.506 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kruidendreef 52 zich tot de wijk Kruidenbuurt?

Kruidendreef 52 is een woonhuis van 170 m² in de wijk Kruidenbuurt. De buurt telt 1.093 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.553 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kruidendreef 52?

Kruidendreef 52 is een woonhuis in Kruidenbuurt, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Kruidendreef 52 vergeleken met de buurt?

Kruidendreef 52 heeft 170 m² woonoppervlakte. Het perceel is 190 m². In Kruidenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €426.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kruidendreef 52 en wat betekent dat?

Kruidendreef 52 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de woningmarkt in Kruidenbuurt?

De wijk Kruidenbuurt in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 3.000 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €426.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kruidenbuurt?

Vanuit Kruidendreef 52 in Kruidenbuurt bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 4.9 km, snelwegoprit op 1.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kruidenbuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Kruidendreef 52: ziekenhuis op 4.5 km, apotheek op 2 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 1.1 km.