Streetview De Lagune 1 Amersfoort

De Lagune 1, 3823 TS Amersfoort

240 m² Bouwjaar 1930 Label C

De Lagune 1 is een woonhuis in Amersfoort, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 240 m² en een perceel van 1075 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €453.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
240 m²
Perceeloppervlakte
1075 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor De Lagune 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel De Lagune 1

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
165.87 kWh/m²
Primaire fossiele energie
204.41 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
11.7%
CO₂-emissie
36.45 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

3.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.5 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

5.8 km

Buurtinformatie in Amersfoort

1725 Inwoners
690 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
688 Woningvoorraad
€453.000 Gem. woningwaarde Kattenbroek-Noord
70% Koopwoningen
6.383 Inwoners per km²

Locatie van De Lagune 1

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over De Lagune 1

Wat is de geschatte woningwaarde van De Lagune 1?

De gemiddelde woningwaarde in Kattenbroek-Noord is €453.000. Dat komt neer op circa €1.888 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt De Lagune 1 zich tot de wijk Kattenbroek-Noord?

De Lagune 1 is een woonhuis van 240 m² in de wijk Kattenbroek-Noord. De buurt telt 688 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.383 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op De Lagune 1?

De Lagune 1 is een woonhuis in Kattenbroek-Noord, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is De Lagune 1 vergeleken met de buurt?

De Lagune 1 heeft 240 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1075 m². In Kattenbroek-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €453.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van De Lagune 1 en wat betekent dat?

De Lagune 1 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-06-04. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 36.45 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Kattenbroek-Noord?

De wijk Kattenbroek-Noord in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 1.725 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €453.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kattenbroek-Noord?

Vanuit De Lagune 1 in Kattenbroek-Noord bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 1.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kattenbroek-Noord?