Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Het Mysterie 4 Amersfoort

Het Mysterie 4, 3823 DX Amersfoort

181 m² Bouwjaar 1994 7 kamers 5 slaapkamers Label B

Het Mysterie 4 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Amersfoort, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 181 m², een perceel van 240 m² en 7 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €423.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1994
Woonoppervlakte
181 m²
Perceeloppervlakte
240 m²
Inhoud
636 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€615.000 tot €715.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Het Mysterie 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Het Mysterie 4

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
107.66 kWh/m²
Primaire fossiele energie
165.49 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
30.99 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (98.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

5.9 km

Buurtinformatie in Amersfoort

1055 Inwoners
425 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
421 Woningvoorraad
€423.000 Gem. woningwaarde De Verwondering e.o.
82% Koopwoningen
7.077 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Het Mysterie 4

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Het Mysterie 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Het Mysterie 4?

De prijsindicatie voor Het Mysterie 4 ligt rond €615.000 tot €715.000. De gemiddelde woningwaarde in De Verwondering e.o. is €423.000. Dat komt neer op circa €2.337 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Het Mysterie 4 zich tot de wijk De Verwondering e.o.?

Het Mysterie 4 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 181 m² in de wijk De Verwondering e.o.. De buurt telt 421 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.077 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Het Mysterie 4?

Het Mysterie 4 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in De Verwondering e.o., gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Het Mysterie 4 vergeleken met de buurt?

Het Mysterie 4 heeft 181 m² woonoppervlakte en 636 m³ inhoud. Het perceel is 240 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In De Verwondering e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €423.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Het Mysterie 4 en wat betekent dat?

Het Mysterie 4 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-08-07. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 30.99 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Het Mysterie 4?

Het Mysterie 4 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 98 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in De Verwondering e.o.?

De wijk De Verwondering e.o. in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 1.055 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €423.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Verwondering e.o.?