Tussenwoning Van Bemmelstraat 3 Amersfoort

Van Bemmelstraat 3, 3818 PA Amersfoort

89 m² Bouwjaar 1902 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Van Bemmelstraat 3 is een tussenwoning in Amersfoort, gebouwd in 1902. De woning heeft een woonoppervlakte van 89 m², een perceel van 114 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €557.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1902
Woonoppervlakte
89 m²
Perceeloppervlakte
114 m²
Inhoud
307 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€505.000 tot €605.000
Laatst bekende transactie
Periode 2016 tot 2019
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Van Bemmelstraat 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van Bemmelstraat 3

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
158 kWh/m²
Primaire fossiele energie
229.84 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
42.1 kg/m²

Tuin
Ja (72.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Amersfoort

1040 Inwoners
475 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
453 Woningvoorraad
€557.000 Gem. woningwaarde Verhoevenstraat e.o.
63% Koopwoningen
6.448 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Van Bemmelstraat 3

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Van Bemmelstraat 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Bemmelstraat 3?

De prijsindicatie voor Van Bemmelstraat 3 ligt rond €505.000 tot €605.000. De gemiddelde woningwaarde in Verhoevenstraat e.o. is €557.000. Dat komt neer op circa €6.258 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Bemmelstraat 3 zich tot de wijk Verhoevenstraat e.o.?

Van Bemmelstraat 3 is een tussenwoning van 89 m² in de wijk Verhoevenstraat e.o.. De buurt telt 453 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.448 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Bemmelstraat 3?

Van Bemmelstraat 3 is een tussenwoning in Verhoevenstraat e.o., gebouwd in 1902 (124 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Van Bemmelstraat 3 vergeleken met de buurt?

Van Bemmelstraat 3 heeft 89 m² woonoppervlakte en 307 m³ inhoud. Het perceel is 114 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Verhoevenstraat e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €557.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van Bemmelstraat 3 en wat betekent dat?

Van Bemmelstraat 3 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-11-27. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 42.1 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Van Bemmelstraat 3?

Van Bemmelstraat 3 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 72 m².

Hoe is de woningmarkt in Verhoevenstraat e.o.?

De wijk Verhoevenstraat e.o. in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 1.040 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €557.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verhoevenstraat e.o.?