Streetview Graaf Hendriklaan 79 Amersfoort

Graaf Hendriklaan 79, 3818 DM Amersfoort

83 m² Bouwjaar 1986 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Graaf Hendriklaan 79 is een woonhuis in Amersfoort, gebouwd in 1986. De woning heeft een woonoppervlakte van 83 m², een perceel van 106 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €344.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1986
Woonoppervlakte
83 m²
Perceeloppervlakte
106 m²
Inhoud
217 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Graaf Hendriklaan 79

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Graaf Hendriklaan 79

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Amersfoort

1305 Inwoners
785 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
790 Woningvoorraad
€344.000 Gem. woningwaarde Juliana van Stolberg
40% Koopwoningen
8.124 Inwoners per km²

Locatie van Graaf Hendriklaan 79

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Graaf Hendriklaan 79

Wat is de geschatte woningwaarde van Graaf Hendriklaan 79?

De prijsindicatie voor Graaf Hendriklaan 79 ligt rond €285.000 tot €335.000. De gemiddelde woningwaarde in Juliana van Stolberg is €344.000. Dat komt neer op circa €4.145 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Graaf Hendriklaan 79 zich tot de wijk Juliana van Stolberg?

Graaf Hendriklaan 79 is een woonhuis van 83 m² in de wijk Juliana van Stolberg. De buurt telt 790 woningen. Daarvan is 40% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.124 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Graaf Hendriklaan 79?

Graaf Hendriklaan 79 is een woonhuis in Juliana van Stolberg, gebouwd in 1986 (40 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Graaf Hendriklaan 79 vergeleken met de buurt?

Graaf Hendriklaan 79 heeft 83 m² woonoppervlakte en 217 m³ inhoud. Het perceel is 106 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Juliana van Stolberg ligt de gemiddelde woningwaarde op €344.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Graaf Hendriklaan 79 en wat betekent dat?

Graaf Hendriklaan 79 heeft energielabel C. Geldig tot 2029-04-22. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Graaf Hendriklaan 79?

Graaf Hendriklaan 79 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Juliana van Stolberg?

De wijk Juliana van Stolberg in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 1.305 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €344.000, 40% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Juliana van Stolberg?

Vanuit Graaf Hendriklaan 79 in Juliana van Stolberg bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 1.9 km.